У п’ятницю, 22 травня, на львівському стадіоні «Юність» відбудеться фінальний етап загальноміських змагань із регбі-5 серед учнів 5-7 класів. Турнір проходить у межах проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», а за головний кубок міста змагатимуться шість найсильніших учнівських колективів.
На поле вийдуть команди, які виявилися найкращими під час районних відборів.
Розклад фінального дня змагань:
- 11:00 – урочиста церемонія відкриття турніру;
- 13:30 – старт фінальних ігор;
- 14:00 – офіційне нагородження переможців та призерів змагань.






