На Львівщині за минулий тиждень зменшилась кількість нових випадків COVID-19. В області зафіксували 765 хворих проти 1129 тижнем раніше, серед них – 244 дитини.
Про це повідомила генеральна директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Іванченко-Тімко. За її словами, протягом цього часу госпіталізували 188 пацієнтів, з яких 89 – діти. На жаль, коронавірус забрав життя двох мешканців області.
Водночас збільшилась кількість звернень до медиків із симптомами застуди: 8740 випадків проти 6849 попереднього тижня. До лікарень госпіталізували 245 осіб, серед них – 133 дитини.
Нагадаємо, що станом на зараз на Львівщині триває вакцинація проти COVID-19 вакциною «Pfizer».







