Станом на зараз на Львівщині триває вакцинація проти COVID-19 вакциною «Pfizer».
Вакцину вже доставили у 2-у та 5-у міські поліклініки Львова, Боринську міську лікарню та Медичний центр Святої Параскеви.
Найближчим часом препарат також надійде до Івано-Франківської районної лікарні, Новояворівського центру первинної медико-санітарної допомоги та Немирівської міської лікарні.
Нагадаємо, що за минулий тиждень на Львівщині зареєстрували 970 нові випадки COVID-19, тоді як попереднього – 653.







