На фасаді Львівської академічної гімназії відкрили меморіальну дошку Андрію Парубію

Фото: Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради

У Львові на фасаді Львівської академічної гімназії відкрили меморіальну таблицю Андрію Парубію – колишньому Голові Верховної Ради та народному депутату. Саме у цьому навчальному закладі свого часу навчався політик.

Участь у відкритті взяли депутати Львівської міської ради, громадськість та близькі Андрія Парубія.

Андрій Парубій у 2016-2019 роках очолював Верховну Раду України, а до цього багато років займався громадською та політичною діяльністю.

Total
0
Shares