Кожен п’ятий учасник НМТ не подав заяву на вступ до вишів

Кожен п’ятий учасник національного мультипредметного тесту (НМТ), попри достатню кількість балів для вступу, не подав документи до вишів. Повідомляє Obozrevatel з посиланням на звіт Українського центру оцінювання якості освіти.

У 2025 році 250 тисяч абітурієнтів подолали поріг з усіх чотирьох предметів і набрали від 100 до 200 балів за шкалою.

Водночас генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих Олег Шаров повідомив, що на перший курс університетів цього року вступило понад 198 тисяч абітурієнтів.

Зокрема, заклади вищої освіти під час вступної кампанії заявили готовність прийняти 429 тисяч студентів. Кількість бюджетних місць, виділених державою, перевищує 73,5 тисячі, проте фактична кількість вступників у 2025 році склала близько 200 тисяч.

Нагадаємо, цього року на Львівщині 392 учасники НМТ здобули 200 балів. 

Total
0
Shares