На українсько-польському кордоні помітне збільшення кількості транспортних засобів, які рухаються на виїзд з України. Найбільші черги станом на зараз утворилися на низці пунктів пропуску Львівщини та Волині.
Зокрема, на Львівщині така кількість авто на контрольно-пропускних пунктах:
- перед пунктом пропуску «Угринів» – 75 авто;
- «Краківець» – 55;
- «Шегині» – 35;
- перед «Грушевом» – 30 транспортних засобів.
Водночас на в’їзд в Україну накопичення автомобілів фіксують лише у пункті пропуску «Устилуг», на Волині.
На Львівщині найменш завантаженими залишаються пункти пропуску «Рава-Руська» та «Смільниця», де черг на виїзд наразі немає.








