Від початку року понад 300 сімей на Львівщині взяли іпотеку на житло завдяки програмі «єОселя»

Наталя, дружина військовослужбовця. Фото: Львівська ОВА

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Наталя – дружина військовослужбовця. Каже, з чоловіком давно вже мріяли про власне житло. І мрія пари врешті стала реальністю – завдяки державній програмі пільгового іпотечного кредитування «єОселя».

«єОселя» – це державна програма пільгового іпотечного кредитування, яка покликана зробити житло більш доступним для певних категорій громадян України.

Максимальний строк кредиту – 20 років, перший внесок – не менше ніж 20%. Валюта фіксована у гривні. Відсоткова ставка 7% річних або 3% річних для пільгових категорій.

«Але завдяки Львівській ОВА може становити 4% або навіть 0% річних. Є певні пільгові категорії: це військовослужбовці за контрактом, ДСНС, нацгвардія, Держприкордонслужба, поліція, а ще – учасники бойових дій, сім’ї загиблих внаслідок війни, а також ветерани війни. Вони отримують додаткову компенсацію  від Львівської ОВА 3% річних», – розповів заступник директора Львівської ОД АБ «Укргзабанк» Тарас Шмигельський.

За програмою Оселя можна отримати як квартиру, так і приватний будинок. Але приватні будинки можуть бути лише ті, які вже здали в експлуатацію. Багатоквартирні можна на стадії будівництва, проте вони мають бути акредитовані в банку.

Ви теж можете стати учасником програми, якщо:

  • є повнолітнім громадянином України без власного житла або з ним, але воно замале для вашої сім’ї;
  • не є учасником інших пільгових державних програм із забезпеченням житлом і не перебуваєте під санкціями.

Нерухомість, яка перебуває у зоні бойових дій чи у тимчасовій окупації, не враховують.

«Державна програма «єОселя» дозволяє отримувати дешевий іпотечний кредит для отримання власного житла. Вона діє і для військовослужбовців та їхніх сімей. Львівська обласна державна адміністрація коштами обласного бюджету допомагає здешевлювати кредити і на це цього року запланували 15 мільйонів гривень. Від початку року доступною іпотекою у нашій області скористалися вже понад 300 сімей. Пропонуємо нашим воїнам та ветеранам звертатися в банки, запитувати про можливості для здешевлення іпотечного житла і отримувати власні домівки. Перемоги нам!» – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Дізнатись більше про програму можна за посиланням.

Total
0
Shares