Уряд схвалив проєкт Державного бюджету на 2025 рік до другого читання. До нього внесли зміни.
Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Головним пріоритетом уряду й надалі залишається обороноздатність та безпека України. На ці потреби планують виділити 2 трлн 225 млрд гривень. Усі кошти з податків держава витрачатиме на забезпечення Сил безпеки й оборони, на виготовлення та закупівлю нової зброї, дронів та техніки.
Також пріоритетними залишаються сфери освіти, медицини та соціальна. Перед другим читанням уряд збільшив виділений на них бюджет до 50 млрд гривень:
- Додаткові 24 млрд гривень планують виділити на освіту: 12 млрд на доплати вчителям та ще 12 млрд на інвестиційні проєкти;
- Додаткові 6,3 млрд гривень збираються направити на медицину;
- Додаткові 5 млрд гривень направлять на підтримку українських ветеранів;
- 12,6 млрд гривень виділять на ремонт ділянок, важливих для оборони та функціонування економіки держави та подальшу роботу програми єВідновлення.Також прем’єр-міністр зазначив, що Дорожній фонд у 2025 році фінансувати не планують.
Нагадаємо, що 13 вересня уряд затвердив попередню версію проєкту держбюджету на 2025 рік.








