Очільник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда пішов на підвищення до Тернопільської області.
13 вересня Степана Куйбіду призначено першим заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації. Про відповідне кадрове рішення Кабінету Міністрів повідомив Тарас Мельничук – представник Кабміну у Верховній раді.
Директором департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда працював з жовтня 2020 року. До цього він працював начальником відділу промислової політики управління промисловості і підприємництва та тимчасово виконував обов’язки керівника департаменту.








