«Під час війни кожен має якісно виконувати свою роботу», – заступник міського голови Львова Любомир Зубач

Любомир Зубач фото: Олег Огородник

Маємо жити, працювати якнайкраще кожен на своєму місці та бути сильними. Багато і якісно працювати. Під час війни кожен має дуже добре виконувати свою роботу. Люблю свою роботу, в ній черпаю натхнення. Про це «Львівській Пошті» наголосив Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування.

«Львівська Пошта» запитала відомих львів’ян, що є їхнім ресурсом в часі війни і де вони знаходять сили, щоби йти далі.

«У Львівській міськраді багато працюємо, щоб наша Львівська громада була сильнішою. А це, натомість, робить сильнішою нашу Україну. Тим також наближаємо нашу перемогу», – говорить співрозмовник.

З його слів, важливими є конкретні цілі, самоорганізація та самодисципліна. «Коли працюєш задля розвитку Львівської громади і бачиш якісний результат роботи, це надихає і дає сили йти далі», – каже посадовець.

Любомир Зубач певен: під час війни всім українцям емоційно складно, однак маємо бути сильними.

«Внутрішнього ресурсу, натхнення та сили йти далі мені дає насамперед моя сім’я – дружина і двоє дітей. Коли приходиш додому з роботи і дивишся в очі своєї тримісячної донечки, то розумієш, що ти точно не маєш права на розпач, якісь надмірні емоції чи слабкість», – акцентує заступник міського голови Львова з містобудування.

Повністю опитування читайте за посиланням:

Total
0
Shares