В Пороховій вежі 19 березня відкривається виставка, на якій представлені панорамні фото та VR-експонати, що зафіксували руйнівні наслідки російської агресії в Україні.
Про це повідомили на сторінці Порохової вежі у Instagram.
«Тут був мій дім» – це перший в Україні проєкт, який використовує панорамну фотографію та VR для документування війни.
Відвідувачі побачать зруйновані міста та села, покинуті квартири, знищені історичні пам’ятки та втрачені домівки мільйонів українців.
Виставка буде поділена на три поверхи:
- Перший поверх: загальна хронологія вторгнення, його глобальні наслідки.
- Другий поверх: руйнація життя людей – парки, дитячі садочки, школи, будинки культури.
- Третій поверх: втрачені домівки.
Тривалість виставки: з 19 березня до 17 квітня.
Нагадаємо, що у Львові діє виставка ілюстрацій про видатних українців.







