13 липня на каналі MGM+, що належить Amazon, відбувся реліз науково-фантастичного серіалу «Інститут» – адаптації однойменного роману Стівена Кінга.
Про це повідомило видання ITC.
У центрі сюжету – підліток-геній Люк Елліс, якого після вбивства його батьків викрали та направили до невідомого закладу. Там над ним та іншими дітьми, які мають надприродні здібності, проводять експерименти. Дослідженням керує жорстока місис Сигсбі. Хлопець намагається втекти з інституту, хоч і знає, що ще нікому не вдавалося це зробити.
Друга сюжетна лінія розповідає про поліціянта, який живе у сусідньому містечку та намагається оговтатися від свого минулого.

Роль підлітка виконав Джо Фрімен, син Мартіна Фрімена. Інші головні ролі зіграли Мері-Луїз Паркер (міс Сігсбі), Сімона Міллер (Каліша), Фіонн Лерд (Нік), Ханна Голвей (Венді), Джуліан Річінгс (Стекхаус), Роберт Джой (доктор Хендрікс), Бен Барнс (Тім Джеймісон) та Мартін Роуч (шеф Ешворт).
Над «Інститутом» працювали режисер серіалу «Ззовні» Джек Бендер та сценарист «Правосуддя» Бенджамін Кавелл, а сам Стівен Кінг став виконавчим продюсером проєкту.
Нагадаємо, що перший кадр із серіалу «Інститут» за романом Стівена Кінга оприлюднили ще наприкінці минулого року.








