2 березня вийшла нова композиція гурту ДахаБраха з кліпом. «У горлі ком» – перша їхня пісня за два роки повномасштабної війни.
Кліп гурт створював разом з медіа Ukraine. У ньому використали фото та відео людей з бомбосховищ по всій Україні.
У кліпі також закликають іноземну аудиторію підписати петицію Make Russia Pay ( змусити Росію заплатити), у якій просять передали Україні 300 мільярдів заморожених російських активів для допомоги військовим та відбудови зруйнованих будинків внаслідок обстрілів та воєнних дій.
Нагадаємо, що Український гурт МУР випустив історичний альбом-мюзикл «Ти [Романтика]» про покоління митців Розстріляного відродження.







