Уряд підтримав заборону на використання російських програм

Кабінет міністрів України підтримав законопроєкт щодо заборони використання російських програм.

Українські компанії мають повністю відмовитися від програм країн-агресорів задля збереження національної безпеки.

Дія документа розповсюджується на програмні й інформаційні ресурси, створені російськими компаніями чи представниками країн, які мають відношення до діяльності країн-агресорів чи терористичних організацій.

Законопроєкт передбачає заборону поширення та використання програмних продуктів, які:

  • створені фізичними чи юридичними особами з іноземних держав, до яких застосовано санкції;
  • створені юридичними особами, частка у статутному капіталі яких перебуває у власності таких держав;
  • створені юридичними особами, які перебувають під контролем іноземних юридичних чи фізичних осіб, які здійснюють терористичну діяльність;
  • програмні продукти, створені з використанням вихідного або об’єктного коду програмних продуктів, що підпадають під санкції;
  • програмні продукти, розроблені особами, які підпадають під санкції, незалежно від країни їхнього походження.

Нагадаємо, Уряд вводить зміни до військового обліку.

Total
0
Shares