Українці зможуть повідомити про проблеми з мобільним зв’язком у застосунку Дія

Фото: Дія

Кабінет Міністрів затвердив постанову, яка дозволяє українцям через застосунок «Дія» повідомляти про проблеми з мобільним зв’язком.

Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

За його словами, у випадках, коли виникають труднощі з завантаженням сторінок, здійсненням дзвінків або надсиланням повідомлень, користувачі зможуть повідомити про такі несправності через «Дію».

Повідомити про проблему можна також і в офлайн режимі. Повідомлення автоматично надішлеться регулятору, як тільки з’явиться інтернет. Нову послугу планують запустити найближчим часом.

Нагадаємо, що Міністерство цифрової трансформації разом із українськими банками створили картку для усіх державних виплат.

Total
0
Shares