«Київстар» вимкне 3G у низці населених пунктів Львівщини

communication tower or 3G 4G network telephone cellsite silhouette on blue sky and space for text

З 26 серпня у деяких населених пунктах Львівської області замість 3G-інтернету під’єднають швидкісний 4G, зазначено у повідомленні компанії «Київстар».

Зокрема, мовиться про міста Дрогобич, Стрий, Трускавець, Борислав та Шептицький. Зокрема, крім швидкісного інтернету, абоненти зможуть й далі користуватися такими функціями мобільного зв’язку, як sms-повідомлення та дзвінки. Якщо користувач не перейшов на технологію 4G, її можна під’єднати за інструкцією.

Нагадаємо, що тестування мережі 5G розпочнуть у Львові.

Total
0
Shares