Звільнили вчительку, яка принижувала дитину військового

Фото: середня загальноосвітня школа №13

За висновками перевірки у школі №13, яку ініціювали через конфлікт вчительки та учня сьомого класу, викладачку звільнили. Про це повідомив Андрій Закалюк, директор департаменту освіти та культури ЛМР.

Крім того, за неналежне реагування та порушення під час внутрішнього розгляду ситуації догани отримали адміністрація школи, практичний психолог, класний керівник і соціальний педагог.

Нагадаємо, у квітні журналіст Роман Онишкевич опублікував лист військовослужбовця — батька учня школи №13. Зокрема, чоловік заявив, що вчителька української мови та літератури привселюдно ображала його сина, наголошуючи, що батько не приділяє йому достатньо часу через те, що перебуває на військовій службі. Для з’ясування обставин скликали комісію.

Total
0
Shares