Завтра розпочнеться ремонт пішохідного містка між вул. В. Винниченка та оборонним муром ансамблю Бернардинів. Роботи триватимуть близько двох тижнів, і на цей час перехід через місток буде закритий.
Під час ремонту підрядна фірма демонтує старі дерев’яні конструкції та встановить нові, використовуючи деревину твердих порід.
Також будуть встановлені дерев’яні поручні з додатковими поперечками, а всі елементи покриють лляною морилкою для захисту від вологи та сонячного випромінювання.
Нагадаємо, що на вул. Винниченка, комунальні бригади провели заміну 50 метрів аварійної колії.





