З 13 по 16 червня ветеранів запрошують на першу літню горотерапію, яка відбудеться на Закарпатті у туристичному притулку «Явірник», повідомляє Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.
Зокрема, захисники зможуть разом із побратимами провести час у горах, а також ознайомитися з локальною кухнею та традиціями. Щоб взяти участь у заході, потрібно заповнити анкету за посиланням. Група виїжджатиме зі Львова, участь безоплатна.
Крім того, зголошуючись взяти участь у заході, учасники погоджуються заповнити кілька обов’язкових анонімних анкет, які допоможуть дослідити, як працює горотерапія.
Нагадаємо, що Львів передав військовим обладнання на 22 мільйони гривень.





