На вул. Ференца Ліста завершили ремонтні роботи, які почали місяць тому, в квітні. Її вже відкрили для руху транспорту, повідомили у пресслужбі ЛМР.
Зокрема, на проїжджій частині перемостили бруківку та хідники, зробивши їх доступними для маломобільних категорій населення. Також на вул. Ференца Ліста облаштували паркомісця для людей з інвалідністю. Крім того, коштом ірландського фонду Ramp Up зробили три доступні входи, Галина Гладяк, голова Галицької районної адміністрації.
Водночас у кількох місцях завершують впорядкування благоустрою, але це не впливатиме на рух транспорту на цій ділянці.
Нагадаємо, що з 18 травня частину вул. Гетьмана Мазепи, від вул. Миколайчука до вул. Пилипа Орлика, перекрили для проведення ремонту. Також на вул. Героїв УПА проводять роботи, на час їх проведення вулицю повністю перекриють.







