Вулицю Ференца Ліста відкрили для проїзду

Вул. Ференца Ліста. Фото: пресслужба ЛМР

На вул. Ференца Ліста завершили ремонтні роботи, які почали місяць тому, в квітні. Її вже відкрили для руху транспорту, повідомили у пресслужбі ЛМР.

Зокрема, на проїжджій частині перемостили бруківку та хідники, зробивши їх доступними для маломобільних категорій населення. Також на вул. Ференца Ліста облаштували паркомісця для людей з інвалідністю. Крім того, коштом ірландського фонду Ramp Up зробили три доступні входи, Галина Гладяк, голова Галицької районної адміністрації.

Водночас у кількох місцях завершують впорядкування благоустрою, але це не впливатиме на рух транспорту на цій ділянці.

Нагадаємо, що з 18 травня частину вул. Гетьмана Мазепи, від вул. Миколайчука до вул. Пилипа Орлика, перекрили для проведення ремонту. Також на вул. Героїв УПА проводять роботи, на час їх проведення вулицю повністю перекриють.

Total
0
Shares