У Львові ліквідовують наслідки буревію, що пройшов містом 7 липня. Станом на 22:22 повідомляється, що постраждалих немає.
У різних районах пошкоджено щонайменше 33 дерева, у яких обламались великі гілки. Також зафіксовано 8 випадків замикань електромереж: одну аварію – у системі «Львівелектротрансу», решта – перебої в роботі вуличного освітлення.

Одне з дерев впало біля університету Франка, обійшлося без постраждалих.
Нагадаємо, що минулим літом у Львові також був буревій, який повалив дерева.







