Внаслідок буревію у Львові пошкоджено 33 дерева та зафіксовано перебої з електропостачанням

Фото: Андрій Садовий

У Львові ліквідовують наслідки буревію, що пройшов містом 7 липня. Станом на 22:22 повідомляється, що постраждалих немає. 

У різних районах пошкоджено щонайменше 33 дерева, у яких обламались великі гілки. Також зафіксовано 8 випадків замикань електромереж: одну аварію – у системі «Львівелектротрансу», решта – перебої в роботі вуличного освітлення. 

Фото: Андрій Садовий

Одне з дерев впало біля університету Франка, обійшлося без постраждалих.

Нагадаємо, що минулим літом у Львові також був буревій, який повалив дерева.

Total
0
Shares