«Візьми будинок під опіку»: Львівський ІТ Кластер відновить будівлю на Коновальця

Фото: Львівський ІТ Кластер

Львівський ІТ Кластер спільно з ТзОВ «Кормотех» та компанією Enzym Group почали відбудову будинку за адресою Коновальця, 46, який зазнав руйнувань внаслідок російської комбінованої атаки по Львову 4 вересня 2024 року.

Про це повідомив Львівський ІТ Кластер.

Ремонт проводять у межах ініціативи Львівської міськради «Візьми будинок під опіку». На місці вже реалізують перші етапи відбудови:

  • завершили огляд будівлі та створили план протиаварійних робіт;
  • розпочали роботу над укріпленням даху, заміною вікон та ремонтом зовнішніх стін;
  • перевірили вентиляцію, провели газопостачання та встановили відеоспостереження;

Проєкт будинку готовий на 90%, основний ремонт розпочнуть після експертизи. На відновлення вдалося зібрати 9,5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що у межах програми «Візьми будинок під опіку» група компаній OKKO відновить чотири будинки у Залізничному районі Львова, які були пошкоджені під час російського удару 4 вересня. 

Total
0
Shares