У вересні збільшиться вартість оплати проїзду готівкою

Фото: Роман Балук

З 1 вересня у Львові збільшиться вартість оплати проїзду готівкою. Якщо купувати паперовий квиток у водія, вартість проїзду становитиме 25 грн. Для користувачів загальних та пільгових «Леокарт», а також тих людей, які розраховуються пристроями з NFC, змін не буде, повідомляє пресслужба ЛМР.

Зокрема, на наступних етапах планують впроваджувати абонементи та застосунок для електронного квитка.

Нагадаємо, що з липня у громадському транспорті Львова впровадили безоплатну пересадку для користувачів «Леокарт».

Total
0
Shares