У понеділок громадський транспорт у Львові курсуватиме за розкладом «вихідного дня»

Фото: Олег Огородник/Львівська Пошта

У Великодній понеділок, 21 квітня, міський громадський транспорт курсуватиме за розкладом руху «вихідного дня», повідомляє Львівська міськрада.

Як зазначили в управлінні транспорту ЛМР, оскільки у цей день більшість працівників приватних закладів будуть відпочивати. Тож автобуси, трамваї та тролейбуси курсуватимуть з більшим інтервалом, проте перші та останні рейси будуть виконані.

В управлінні додали, що 20 та 21 квітня, а також 27 та 28 квітня на тролейбусному маршруті №31, що курсує до Сихівського кладовища, працюватимуть 4 транспортні засоби.

Нагадаємо, що 18 квітня вулицю Шептицьких відкриють для руху транспорту. Відтак тролейбуси №27 та №32 курсуватимуть за звичним маршрутом.


Total
0
Shares