У п’ятницю вулицю Шептицьких відкриють для транспорту

Фото: Львівводоканал

15 квітня через пошкодження колектора частину вул. Шептицьких перекрили для руху транспорту. Працівники Львівводоканалу провели ремонтні роботи, повідомляє пресслужба ЛМР.

У п’ятницю, 18 квітня, вулицю відкриють для проїзду, тролейбуси №27 та №32 курсуватимуть за звичним маршрутом.

Нагадаємо, що на вул. Винниченка зробили зупинку для громадського транспорту.

Total
0
Shares