З 15 квітня на вулиці Шептицьких, 6 розпочались аварійні роботи через пошкодження старого каналізаційного колектора. Руйнування бокової стінки труби призвело до вимивання ґрунту та просідання дорожнього покриття.
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт, фахівці повністю перекриють рух транспорту поблизу будинку №6. Роботи триватимуть орієнтовно до вечора 16 квітня.
Нагадаємо, що Львівводоканал почав здійнювати водопостачання для майже 2000 споживачів Дублян.





