Сьогодні на сесії міської ради проголосували за Програму підвищення соціальної захищеності бездомних осіб та подолання проявів безпритульності у Львівській громаді на 2025 — 2027 роки, вказано у повідомленні Інформаційного порталу депутатів ЛМР.
Зокрема, у програмі підтримки бездомних людей передбачені:
- розбудова мережі підтримки: тимчасове житло, харчування, одяг, медична допомога;
- ресоціалізація — психологічна підтримка, соціальне навчання, трудова адаптація;
- партнерство з громадськими, благодійними та релігійними організаціями;
- закупівля соціальних послуг у недержавного сектору через механізм соціального замовлення;
- робота з громадою, медіа й бізнесом для подолання стереотипів і формування емпатії.
Нагадаємо, що у місті є спеціалізовані контейнери, куди можна приносити речі для людей у потребі.







