У місті діятиме програма підтримки бездомних людей

Фото: Інформаційний портал депутатів ЛМР

Сьогодні на сесії міської ради проголосували за Програму підвищення соціальної захищеності бездомних осіб та подолання проявів безпритульності у Львівській громаді на 2025 — 2027 роки, вказано у повідомленні Інформаційного порталу депутатів ЛМР.

Зокрема, у програмі підтримки бездомних людей передбачені:

  • розбудова мережі підтримки: тимчасове житло, харчування, одяг, медична допомога;
  • ресоціалізація — психологічна підтримка, соціальне навчання, трудова адаптація;
  • партнерство з громадськими, благодійними та релігійними організаціями;
  • закупівля соціальних послуг у недержавного сектору через механізм соціального замовлення;
  • робота з громадою, медіа й бізнесом для подолання стереотипів і формування емпатії.

Нагадаємо, що у місті є спеціалізовані контейнери, куди можна приносити речі для людей у потребі.

Total
0
Shares