У Львові внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено більше 300 будівель 

Від початку повномасштабного вторгнення у Львівській громаді внаслідок ворожих обстрілів пошкоджень зазнало більше 300 будинків.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Найбільша кількість будинків постраждала під час ракетного обстрілу 4 вересня 2024 року. Тоді було пошкоджено 189 будівель.

Зокрема, влітку 2023 року окупанти атакували будівлі на вул. Стрийській, там було знищено 4 будівлі. Також 1 січня 2024 року внаслідок обстрілу знищено музей Романа Шухевича. 

Нагадаємо, що 24 січня внаслідок падіння уламків Шахеда у Львівській громаді пошкоджено житловий будинок.

Total
0
Shares