У Львові відновлюють будинки, які постраждали внаслідок ракетного обстрілу РФ: фото

На вулицях Коновальця, Мельника та Кокорудзи тривають аварійно-відновлювальні роботи у будинках, які постраждали внаслідок ракетного обстрілу РФ 4 вересня. Про це повідомляє перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

У будинку за адресою вул. Коновальця, 44а вже встановили вікна на сходових клітках. Зараз завершується монтаж вікон в квартирах мешканців, продовжується накриття покрівлі та встановлюють металеві закладні для відновлення балконів. Також стартував ремонт фасаду.

На вул. Коновальця,44 наразі триває консервація будівлі. У будинку на вул. Кокорудза, 13 вже встановили нові дахові вікна і накривають покрівлю.

На вул. Мельника, 7 розпочали встановлювати віконні конструкції. Протягом тижня там змінять близько 20 віконних конструкцій.

Нагадаємо, що один будинок у Львові, який зазнав руйнувань внаслідок обстрілу РФ 4 вересня, не підлягає відновленню.  

Total
0
Shares