Під час весняних канікул 2024 року школярі 2-4 класів зможуть безкоштовно займатись плаванням.
Про це повідомив начальник управління освіти Львова Андрій Закалюк.
Проєкт також розрахований на дітей, які навчаються у школах без басейнів – вони зможуть відвідувати заняття у школах, де є басейни.
Для участі у проєкті необхідно зареєструватися за посиланням.








