Відтепер у Львові можна здати аналізи та безоплатно виявити рідкісні генетичні захворювання.
Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.
Раніше такі аналізи можна було зробити лише у Києві.
Пройти безкоштовну лабораторну діагностику можна на 4 рідкісні генетичні недуги:
- Хвороба Фабрі;
- Хвороба Гоше;
- Хвороба Помпе;
- Мукополісахаридоз 1-го типу.
Забір крові здійснюється у лікарні святого Пантелеймона (вул. Миколайчука, 9), а дослідження біоматеріалу проводиться у лабораторіях Відня (Австрія).
Нагадаємо, що у Львові можна пройти безкоштовний цикл лікування безпліддя.





