Керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради Олег Забарило повідомив, що пересадковий квиток у громадському транспорті планують запровадити вже цього року.
За його словами, це дозволить пасажирам впродовж 40 хвилин зробити пересадку безкоштовно.
Впроваджувати паресадковий квиток мають почати вже в першому кварталі цього року, а саме у березні-квітні.
Після запуску системи в міськраді обіцяють розпочати процес по вдосконаленню маршрутної мережі.
Нагадаємо, що з 11 грудня у Львові безготівкова оплата стала доступна на усіх міських маршрутах. В цей день була змінена і ціна проїзду.






