У Львівській політехніці відкрили лабораторію робототехніки 

16 лютого в Tech StartUp School Львівської політехніки відкрили першу на заході України  лабораторію робототехніки.

Про це повідомили на сайті Львівської Політехніки.

На відкритті Tech StartUp School учасники поділились результатами своєї роботи, серед яких:

  • Залучення $1,3 млн на розвиток інноваційної інфраструктури та її наповнення.
  • Щороку залучати $10 000–25 000 інвестиції в стартапи студентів Політехніки.
  • Впровадження технічних та організаційних інновацій в екосистеми Львівської політехніки.
  • Оснащення лабораторії сучасними приладами.

Також на заході оголосили про плани щодо створення потужного хабу в 20-му корпусі Львівської політехніки. На його обладнання вже є зацікавлені донори.

Нагадаємо, що проєкт студента Львівської політехніки отримав відзнаку Фонду родини Богдана Гаврилишина.

Total
0
Shares