Станом на 9:00 ранку 5 вересня у лікарнях Першого територіального медичного об’єднання Львова наразі перебуває 26 пацієнтів, які постраждали внаслідок російського обстрілу Львова 4 вересня.
Про це повідомляє Львівська міська рада.
10 людей у важкому стані, зокрема – 3 дітей.
Загалом за день атаки до медзакладів міста поступило 54 пацієнти. Вже 28 із них повернулись додому.Нагадаємо, що львів’ян закликають здавати кров для постраждалих від ракетного обстрілу.








