У Львові цього тижня на арештмайданчик поліції евакуювали ще п’ять покинутих автомобілів, які роками стояли без руху у дворах та на вулицях міста.
Автомобілі, які виявили на вулицях Антонича, Хоткевича та Науковій перебували без руху від трьох до шести років.
Перед евакуацією на авто залишали попередження із закликом до власників самостійно прибрати транспорт. Однак жодної реакції не було, тому комісія з виявлення та переміщення занедбаних транспортних засобів ухвалила рішення перевезти машини на штрафмайданчик на вул. Конюшинній.







