На вулиці Вербицького встановили LED-лампи

На вулиці Михайла Вербицького оновили мережу вуличного освітлення, встановивши LED-лампи, що призведе до п’ятикратної економії споживання електроенергії та подвоєння освітленості на вулицях.

На вулиці Михайла Вербицького провели заміну розтяжок та світильників, встановили LED-лампи, а також замінили алюмінієвий провід на самонесучий ізольований СІП. 

Проведені роботи гарантують зниження ймовірності короткого замикання завдяки ізоляції кожної струмопровідної лінії, про це повідомили в ЛКП “Львівсвітло”.

Нагадаємо, що у Львові встановили понад 200 нових LED-ламп.

Total
0
Shares