На вулиці Михайла Вербицького оновили мережу вуличного освітлення, встановивши LED-лампи, що призведе до п’ятикратної економії споживання електроенергії та подвоєння освітленості на вулицях.
На вулиці Михайла Вербицького провели заміну розтяжок та світильників, встановили LED-лампи, а також замінили алюмінієвий провід на самонесучий ізольований СІП.
Проведені роботи гарантують зниження ймовірності короткого замикання завдяки ізоляції кожної струмопровідної лінії, про це повідомили в ЛКП “Львівсвітло”.
Нагадаємо, що у Львові встановили понад 200 нових LED-ламп.







