На території музею Шухевича знайшли історичні артефакти

Фото з фейсбук-сторінки Євгена Бойка

На території Музею генерал-хорунжого УПА під час підготовчих робіт виявили цінні артефакти, які виникли внаслідок обстрілу 1 січня 2024 року. Про це повідомив Євген Бойко, керуючий справами виконавчого комітету виконавчого комітету Львівської міської ради.

Зокрема, серед знахідок є бляха з даху, дерев’яні елементи покрівлі, ніжки зі столу, гільза від зброї, елемент озброєння, сходинка з внутрішніх сходів і різьблені дерев’яні деталі. Крім того, «літньої кухні» є фрагмент дверей, який потребує збереження.

Нагадаємо, що переможцем архітектурного конкурсу на відбудову Музею Шухевича став проєкт Андрія Лесюка. Сходи та криївка Шухевича стануть основою майбутньої експозиції. На території тривають підготовчі роботи. Зокрема, українська діаспора зі США передасть в Україну особисті речі Романа Шухевича.

Total
0
Shares