На перехресті вулиць Київська-Чупринки ремонтуватимуть колію

У Львові, на перехресті вулиць Київська-Чупринки ремонтуватимуть трамвайну колію. Роботи виконуватимуть вночі: із 30 квітня на 1 травня та з 1 на 2 травня. 

На цій ділянці транспорт буде курсувати без змін, але через ремонтні роботи рух може бути ускладнений. 

Водіїв легкового транспорту просять за можливості обирати альтернативні маршрути, щоб обʼїжджати перехрестя.

Нагадаємо, що у першій міській поліклініці відремонтують територію медзакладу.

Total
0
Shares