5 червня на перехресті вул. Княгині Ольги – Бойчука ввели в експлуатацію новий світлофорний об’єкт.
Світлофор працює в адаптивному режимі: пішоходи можуть увімкнути зелене світло натисканням кнопки на опорі.
Для переходу чотирисмугової дороги з трамвайними коліями виділено до 29 секунд, а біля трамвайної зупинки – 12 секунд. Якщо трамваїв поблизу немає, зелений для пішоходів на коліях горітиме постійно. Коли трамвай наближається – пішохідна фаза вимикається.

Нагадаємо, що 22 травня на перехресті вулиць Зелена – Зубрівська запрацював новий світлофорний об’єкт.





