У Львові на маршрут №41, який сполучає Галицьке перехрестя з вул. Сихівська, у тестовому режимі виїхав 12-метровий низькопідлоговий автобус. Про це повідомив Олег Партика, керівник управління транспорту ЛМР.
Зокрема, протягом тестування проведуть аналіз роботи автобуса на цьому маршруті та визначать доцільність використання такого, або меншого, класу.
Нагадаємо, що маршрут №99 відновить роботу на Великдень.






