На Львівщині прогнозують грози та короткочасні дощі

Сьогодні, 2 липня, на території Львова та області синоптики прогнозують грози, подекуди шквали 15 – 20 м/с і град. Вдень буде хмарно з проясненнями, у Львові температура вночі 16 – 18°, вдень 22 – 24° тепла, повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології.

У ДСНС нагадують, якщо ви потрапили в грозу, потрібно знайти укриття, водночас потрібно уникати високих дерев, стовпів, ліхтарів та металевих парканів. Ризик ураження блискавкою підвищують:

  • мокрий одяг;
  • металеві прикраси і годинники;
  • високі дерева і пагорби;
  • багаття і водойми;
  • металеві конструкції й вироби;
  • мобільні телефони, планшети та інші гаджети;
  • різкі рухи, біг і метушня.

Нагадаємо, що 29 червня у Львові внаслідок сильної зливи та вітру дерева заблокували вулиці Коперника та Євремова, а через обрив контактної мережі перестали курсувати трамваї та тролейбуси.

Також місто виділить 6 млн грн на відновлення будівлі Шевченківської райадміністрації та житлового будинку на вул. Корінній.

Total
0
Shares