Муніципальний стрілецький тир Львова відкриють на початку літа, – Антон Нікулін

Візуалізація муніципального стрілецького тиру: бюро Soluk Architects фото: пресслужба Львівської міської ради (Роман Балук)

Муніципальний стрілецький тир, який з літа 2023 року зводять у Львові на вулиці Лисенка, запрацює на початку літа 2024-го. Про це в інтерв’ю «Львівській Пошті» розповів керівник управління спорту Львівської міськради Антон Нікулін.

Будівництво нової спортивної споруди у Львові (на місці занедбаної будівлі) триває коштом приватного інвестора. З міського бюджету оплатять лише спортивне обладнання.

Проєкт розробило львівське бюро Soluk Architects. Це буде триповерховий сучасний спортивний об’єкт закритого типу з кульової стрільби та стрільби з лука. На першому рівні (цокольний поверх) – тир на 25 метрів, на другому рівні – основна дистанція для стрільби на 50 метрів, третій поверх – лучне поле на 18 метрів і навчальні аудиторії.

«Муніципальний стрілецький тир – це соціальний проєкт, який є важливим у часі війни. Цей спортивний об’єкт буде найвищого рівня якості. Тир буде повністю інклюзивний та доступний для всіх містян», – каже керівник управління спорту Львівської міськради.

У радянський час тут працював тир. Зараз зводять коробку, згодом розпочнуть внутрішні роботи. Коли закінчать будівництво, місто закупить необхідне для дитячо-юнацьких спортивних шкіл обладнання і забезпечить функціонування цієї споруди.
Тут проводитимуть і тренування спортсменів, і змагання міжнародного рівня, і уроки захисту України для школярів, і навчання містян, які захочуть повправлятися у стрільбі.

«Для школярів цей тир буде безкоштовним. Буде і комерційна послуга, аби містяни могли в цьому тирі постріляти. Плануємо інтегрувати сюди дитячо-юнацькі спортивні школи, а їх у Львові 16-ть», – зазначає Антон Нікулін.

Повністю розмову з Антоном Нікуліним читайте за посиланням.

Total
0
Shares