Під час конференції з питань відновлення України у Римі, підписали угоду про виділення 22, 2 млн євро безповоротного гранту від міжнародних партнерів на модернізацію львівських очисних споруд. Про це заявив міський голова Андрій Садовий.
Загальний бюджет другого етапу робіт становить 29 млн євро. Зокрема, після оновлення на об’єкті очищуватимуть воду, зменшуватимуть кількість відходів, а також вироблятимуть електроенергію та тепло з біогазу. Їх використовуватимуть на потреби міста.
Підтримку надали Швеція, Данія, Норвегія та Фінляндія через фонди E5P, NEFCO, SIDA та DSIF.
Нагадаємо, що перша черга реконструкції очисних споруд у Львові виконана на 50%.




