24 липня, під час засідання Львівської міськради затвердили правила відвідування озера на вулиці Курортній, що у Брюховичах. Раніше водойма незаконно перебувала у приватній власності.
Відвідування озера буде безплатним та за графіком – з 9:00 до 22:00. Це пов’язано з графіком роботи рятувальної служби.
Згідно з правилами, на території пляжу заборонено вигулювати тварин. Серед інших обмежень – плавання на сапах, дошках та іншому габаритному інвентарі. Діти зможуть перебувати на території озера тільки за умови супроводу батьків.
Також на Брюховицькому озері заборонили вилов риби – за винятком спортивної риболовлі.
Нагадаємо, що озеро у Брюховичах та земельна ділянка навколо нього перебували у приватній власності. Навколо водойми звели паркан, що унеможливлює доступ громадян до води, що суперечить Водному кодексу. Наприкінці жовтня 2024 року Верховний Суд України повернув озеро в комунальну власність.
23 травня виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про встановлення безперешкодного доступу до озера. Місто планує облаштувати там відпочинкову зону.






