Львівський завод «Електронмаш», який є дочірнім підприємством ПАТ «Концерн — Електрон», презентував нову модель електробуса «Електрон Е181». Про це повідомив Дмитро Кисилевський, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку.
Довжина електробуса становить 10, 2 м, всередині є 30 посадкових місць, а загалом салон вміщує 90 пасажирів. Крім того, є місце для людей з інвалідністю, які користуються колісним кріслом. Заряду батареї вистачає на 300-350 км, заряджання триває близько п’яти годин. Електробус може працювати в режимі рекуперації — під час гальмування електроенергія частково повертається у батареї.
Рівень локалізації, тобто використання місцевих деталей, складає 40%. Це стало можливим завдяки програмі, згідно з якою у 2022 році впроваджена вимога локалізації під час публічних закупівель.
Нагадаємо, комунальне підприємство АТП-1 отримало десять автобусів середнього класу «Атаман».





