У Львові обмежили кількість безкоштовних поїздок у громадському транспорті для пенсіонерів за віком та людей з інвалідністю 3 групи. Інші 28 категорій продовжать користуватися транспортом безкоштовно.
З 1 липня ці дві категорії пільговиків з персоналізованою ЛеоКарт матимуть право на 60 безкоштовних поїздок щомісяця. Рішення прийнято для того, щоб зменшити навантаження на міський бюджет, повідомили в ЛМР.
Раніше в ЛМР повідомили, що обмеження кількості пільгових поїздок дасть можливість зекономити для міського бюджету понад 30 мільйонів гривень в рік.





