Депутати ЛМР затвердили реорганізацію Першої міської поліклініки

Фото: Суспільне Львів/Іванка Дусько

10 червня депутати Львівської міськради затвердили передавальний акт 1-ї міської поліклініки, чим офіційно завершили ключовий етап її реорганізації. З 1 липня заклад приєднується до 6-ї міської поліклініки.

Не зважаючи на об’єднання, всі лікарі продовжать працювати, а пацієнтам не потрібно переукладати декларації.

Причиною об’єднання стало недостатнє фінансування 1-ї поліклініки з боку НСЗУ, яке загрожувало зупинкою роботи вже у другому півріччі цього року. 

Нагадаємо, що рішення про реорганізацію 1-ї поліклініки ухвалили на сесії Львівської міськради ще 6 березня

Total
0
Shares