Вранці 9 січня, через різке похолодання лебедів із Левандівського озера тимчасово перевезли до Домівки врятованих тварин. Там птахи перебуватимуть до потепління.
Фахівці повідомили, що за роки життя в парку пара лебедів вже звикла до тимчасового переселення у періоди сильних морозів.

До цього часу озеро наповнювали водою зі свердловини поруч, що дозволяло частині водойми не замерзати і забезпечувало птахам природні умови перебування.
Нагадаємо, що минулого року лебедів з Левандівського озера перевели до Домівки врятованих тварин ще у листопаді.





