У новому інформаційно-освітньому центрі, що у Музеї народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького, працює новий заклад — кафе РІЙ. Його відкрив Лука Карпюк, власник франшизи Black Honey.

Зокрема, у закладі будуть страви з локальних продуктів, каву готуватимуть зі зерен, обсмажених у Львові, а для чаю використовують трави, зібрані у Карпатах. Поки кафе РІЙ працює, за словами Луки Карпюка, у форматі «кава і до кави». Крім того, тут варять каву у джезві. Кухню у закладі запустять орієнтовно на наступні вихідні.
Нагадаємо, що 16 вересня у центрі Львова розтрощили кав’ярню Black Honey.







