Андрій Садовий закликає бізнес допомогти відновити пошкоджені будівлі 

Андрій Садовий закликає український та міжнародний бізнес допомогти відновити будинки, які постраждали внаслідок ракетного обстрілу 4 вересня. Для цього у Львові започаткували кампанію «Візьми будинок під опіку».

Про це міський голова повідомив у Telegram.

Під час ранкової атаки на Львів пошкоджено 188 будівель, 20 з яких у критичному стані. 

Серед цих будівель більшість – житлові, які терміново потребують відновлення. Також пошкоджено історичну спадщину міста та школи.

До ініціативи «Візьми будинок під опіку» вже приєдналася компанія Carlsberg, яка задекларували внесок у розмірі 50 000 євро.

Свою підтримку цій кампанії також надасть уряд Польщі, про це повідомив премʼєр міністр Дональд Туск.

Щоб доєднатись телефонуйте в Управління інвестицій : +380 (96) 066 86 91.

Нагадаємо, з обласного бюджету виділять 30 мільйонів гривень на подолання наслідків обстрілу Львова. Таку ж суму виділять з міського бюджету. 

Total
0
Shares